متاسفانه هر روزه شاهد این هستیم که بعضی از دوستان درخواست ریکاوری اطلاعات پس از نصب ویندوز فرمت پارتیشن پس از نصب مجدد ویندوز Windows Recovery و یا فرمت Format کردن یک پارتیشن به یادآورده اند که اطلاعات هارد خود را تخلیه نکرده اند ، یا به اشتباه اطلاعاتی را پاک و دیلیت کرده اند Delete و اتفاقاتی از این دست و حالا به دنبال ریکاوری و بازیابی اطلاعاتشان بعد از فرمت کردن ، یا پاک کردن اطلاعات و یا نصب مجدد ویندوز هستند.

اول از همه برای این دوستان چند توصیه مهم دارم در مورد ریکاوری بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز فرمت پارتیشن که حتما با کلیک کردن در اینجا این توصیه ها رو بخونند و جدی بگیرند.

بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز

بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز

علاقه مند هستم که در اینجا برایتان شرحی کلی بدم از آنچه اتفاق افتاده:

هرگاه اطلاعاتی بر روی هارد دیسک نوشته میشود اطلاعات قبلی پاک شده و اطلاعات جدید جای آنها را در آن مکان ها خواهند گرفت. پس شما با فرمت کردن و یا حذف اطلاعات به هر طریق قادر به از بین بردن اطلاعات نخواهید بود مگر آنکه اطلاعات جدیدی بر روی اطلاعات قبلی نوشته شود.

مراحل نصب ویندوز به سادگی میتواند شامل فرمت مجدد هارد دیسک و یا صرفا” بازنویسی سیستم عامل باشد. در هر دو صورت پس از نصب ویندوز ما بصورت عمدی مقداری از فضای هارد دیسک را دوباره نویسی نموده ایم و متاسفانه آن اطلاعاتی که جایشان را به داده های جدید سپرده اند دیگر قابل بازیابی نخواند بود. مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار پس از ورود این چنین هارد دیسک ها یی آنها را کامل تجزیه و تحلیل نموده و اطلاعات باقی مانده از قسمت های بازنویسی نشده را برای شما مشتریان گرامی ریکاوری خواهد نمود.

 • ریکاوری بازیابی اطلاعات پس از نصب مجدد ویندوز یا ریکاوری ویندوز بر روی هارد دیسک
 • ریکاوری و بازیابی اطلاعات بعداز فرمت کردن پارتیشن و درایو هارد دیسک یا مموری
 • ریکاوری و بازیابی اطلاعات پس از پاک کردن و دیلیت Delete کردن اطلاعات هارد دیسک یا مموری
 • ریکاوری و بازیابی اطلاعات بعد از پارتیشن بندی هارد دیسک

3 دیدگاه برای “ریکاوری و بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز، فرمت و پارتیشن بندی هارد

 1. blank
  قالیشویی در یوسف آباد گفته:

  سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم
  و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

  ۰
  ۰
 2. blank
  hjk گفته:

  Hi.منظورم از بازیابی گوشی گلسی A70s مفقود یا سرقت شده خواستم قبل از راه اندازی home در سیسم گوشی جدید اطلاعاتی که در home قبلی باقی مونده جابجا یا بازیابی کنم .۱ اینکار امکان پذیر هست؟ ۲. اطلاعات شما مفید بود. و متشکرم ازتایمی که برای من گذاشتید. ۱۱:۴۳ پنجشنبه ۹۹/۸/۸ …۲۰۲۰/۱۰/۲۹ By

  ۰
  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *