بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده
بازیابی اطلاعات هارد فرمت شده

ریکاوری و بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز، فرمت و پارتیشن بندی هارد

متاسفانه هر روزه شاهد این هستیم که بعضی از دوستان درخواست ریکاوری اطلاعات پس از نصب ویندوز فرمت پارتیشن پس از نصب مجدد ویندوز Windows Recovery و یا فرمت Format کردن یک پارتیشن به یادآورده اند که اطلاعات هارد خود را تخلیه نکرده اند ، یا به اشتباه اطلاعاتی را پاک و دیلیت کرده اند Delete و اتفاقاتی از این دست و حالا به دنبال ریکاوری و بازیابی اطلاعاتشان بعد از فرمت کردن ، یا پاک کردن اطلاعات و یا نصب مجدد ویندوز هستند.

اول از همه برای این دوستان چند توصیه مهم دارم در مورد ریکاوری بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز فرمت پارتیشن که حتما با کلیک کردن در اینجا این توصیه ها رو بخونند و جدی بگیرند.

بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز
بازیابی اطلاعات پس از نصب ویندوز

علاقه مند هستم که در اینجا برایتان شرحی کلی بدم از آنچه اتفاق افتاده:

هرگاه اطلاعاتی بر روی هارد دیسک نوشته میشود اطلاعات قبلی پاک شده و اطلاعات جدید جای آنها را در آن مکان ها خواهند گرفت. پس شما با فرمت کردن و یا حذف اطلاعات به هر طریق قادر به از بین بردن اطلاعات نخواهید بود مگر آنکه اطلاعات جدیدی بر روی اطلاعات قبلی نوشته شود.

مراحل نصب ویندوز به سادگی میتواند شامل فرمت مجدد هارد دیسک و یا صرفا” بازنویسی سیستم عامل باشد. در هر دو صورت پس از نصب ویندوز ما بصورت عمدی مقداری از فضای هارد دیسک را دوباره نویسی نموده ایم و متاسفانه آن اطلاعاتی که جایشان را به داده های جدید سپرده اند دیگر قابل بازیابی نخواند بود. مرکز تخصصی بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار پس از ورود این چنین هارد دیسک ها یی آنها را کامل تجزیه و تحلیل نموده و اطلاعات باقی مانده از قسمت های بازنویسی نشده را برای شما مشتریان گرامی ریکاوری خواهد نمود.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

۰

هرگاه اطلاعاتی بر روی هارد دیسک نوشته میشود اطلاعات قبلی پاک شده و اطلاعات جدید جای آنها را در آن مکان ها خواهند گرفت.

User Rating: ۲.۴۸ ( ۲ votes)
بازیابی اطلاعات raid

درباره‌ی امیر

blank

همچنین ببینید

تفاوت بین MBR و GPT

تفاوت بین MBR و GPT معایب و محاسن

اگر شما  تا به حال با هارد دیسک خود سرسری کارکرده اید، و همیشه درحال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *