PC-3000 Mobile  یک راه حل جامع منحصر به فرد برای بازیابی اطلاعات از دستگاه های تلفن همراه و ریکاوری گوشی است.

در حال حاضر چه تعداد ابزار و نرم افزار های گوناگون را برای بازیابی اطلاعات موبایل  و دیگر انواع تلفن همراه نیاز دارید؟آنها که با بازیابی تلفن همراه سرو کار دارند به خوبی واقف هستند که آنها فاقد یک ابزار جامع و کامل هستند که که تمامی مراحل بازیابی اطلاعات گوشی تلفن همراه را شامل و پوشش دهد.

ریکاوری گوشی موبایل با دستگاه PC-3000 Mobile
ریکاوری گوشی موبایل با دستگاه PC-3000 Mobile

اگر یک تلفن همراه قفل نباشد،  به درستی کار کند و از طریق رابط های استاندارد بتوان به آن دسترسی داشت ، شما قادر خواهید بود بوسیله نرم افزارهای تجاری و رایگان حتی به اطلاعات آنها دسترسی پیدا کنید. اما در عمل ، شما هرچندوقت یکبار با چنین مواردی سروکار دارید؟ در کار روزانه و واقعی ، یک دستگاه موبایل اغلب آسیب دید است، قفل شده است و یا کاملا غیر قابل استفاده و از کار افتاده است. به همین دلیل است که مهندسین بازیابی اطلاعات مقدار بسیار زیادی پول برای انواع اداپتورها  و پروگرمر های ساخته شده برای این مقاصد بازیابی اطلاعات هزینه میکنند زیرا می خواهند از گوشی های موبایل مختلف بازیابی اطلاعات را انجام دهند. اما پس از صرف زمان و پول فراوان آنچه آنها دریافت میکنند راه حل های ناهاهنگی است با محدوده عملیاتی بسیار محدود.

 

تا به حال در بازار بازیابی گوشی موبایل تلفن همراه ( ریکاوری موبایل ) هیچ راه حل واحد و جامع با این قابلیت ها ارائه نشده است:

 • اجماع –  اجماع طیف وسیعی از روش های سخت افزاری برای دسترسی به اطلاعات دستگاه های تلفن چه خراب و چه سالم و چه  دستگاه های قفل شده
 • همه گیر- تجزیه و تحلیل و بازیابی اطلاعات از از فایل سیستم های مختلف در یک پلتفرم  کارآمد
 • عملکرد- دارای قابلیت های گسترده تحلیلی
 • فارنزیک- ریکاوری موبایل از وسیع ترین طیف گوشی های هوشمند و دیگر دستگاه های موبایل در جهت دیجیتال فارنزیک و مقاصد دیگر

ذهن درخشان شرکت ACE Lab  تنها راه حل جهانی را برای کار با تمامی این موارد در یک ابزار توسعه داده است.

ریکاوری گوشی موبایل با دستگاه PC-3000 Mobile
ریکاوری گوشی موبایل با دستگاه PC-3000 Mobile

پلت فرم سخت افزاری PC-3000 Mobile  بر مبنای سه روش اصلی دسترسی به اطلاعات از دستگاه های  تلفن همراه:

 1. توانایی عمل  کردن از طریق اینترفیس استاندارد  دستگاه گوشی موبایل ( تلفن همراه)  از هر نوع پلت فرم موبایل. کنترلر PC-3000 Mobile  دارای ۳ عدد  پورت USB 3.0 توکار جهت کنترل مستقل پاور و کنترل خطاها می باشد. در حال حاضر دستگاه ها و گوشی های موبایل اندروید از طریق درایور ( ۶۴ و ۳۲ بیتی ) PC-3000 Mobile ساخته شده  بوسیله ACE Lab پشتیبانی می شوند. اگر یک گوشی موبایل از نظر فیزیکی آسیب ندیده باشد ، کابل متداول  ارتباطی از طریق اینترفیس استاندارد گوشی قادر به دسترسی اطلاعات کاربر در گوشی های هوشمند می باشد. در حال حاضر توسعه دهندگاه شرکت ACE Lab در حال انجام و هدایت کردن پژوهش ها جهت پشتیبانی از دستگاه ها بر مبنای سیستم های عامل  ویندوز ۱۰ ، ویندوز موبایل و سیستم عامل اپل  می باشند.
 2. برای دستگاه های نیمه آسیب دیده:  توانایی به کار انداختن اتصالات کارخانه ای از برد الکترونیکی دستگاه موبایل  جهت  استفاده کردن از پروتکل های JTAG/eMMC/FBUS/UART به عنوان روش های دسترسی منفرد و یا ترکیبی.
 3. روش های گسترده عملیات chip-off ( خارج کردن قطعه ای خاص از برد الکترنیکی ) برای گوشی های موبایل  با آسیب های فیزیکی ، در زمانیکه دسترسی  به اطلاعات از طریق اینترفیس های استاندارد یا JTAG غیر ممکن است. این روش شامل ویژگی های زیر است:
 • انجام روش خواندن مستقیم برای چیپ های eMMC/eMCP از طریق دو پورت مستقل داخلی SD/MMC پشتیبانی پروتکل های SD 3.0/MMC4.41 ( تا ۱۵۰ مگابایت بر ثانیه). کرنل مخصوص و طرا حی اختصاصی اینترفیس SD/MMC اجازه رسیدن به آن نرخ جابجایی اطلاعات را برای چیپ های سالم ،همچنین مطمین خواندن در یک حالت کارخانه ای برای آنهایی که آسیب دیده اند را میدهد.
 • قابلیت انجام عملیات از طریق اینترفیس NAND  با استفاده از ارتباط کارخانه ای چیپ های eMMC/eMCP ، اگر چیپ ها توانایی کار از طریق رابط استاندارد را نداشته باشند و یا پاسخگویی بسیار کندی دارند.
 • پشتیبانی گسترده ای از چیپ های eMMC 153/169, eMCP 162/186, eMCP 221, and eMCP 529 ساخته شده در پکیج های ۹х۱۱, ۱۰х۱۱, ۱۱.۵х۱۳, ۱۲х۱۶, ۱۲х۱۸ or 14х۱۸. برای پشتیبانی از یک چنین طیف گسترده ای از  فورم فاکتور ها ( شکل ها و فرم ها ) کیت  PC-3000 MOBILE شامل دو آداپتور یونیورسال با یک ست جاگذاری می باشد.
PC-3000 Mobile | کاملترین دستگاه برای بازیابی اطلاعات و ریکاوری موبایل
PC-3000 Mobile | کاملترین دستگاه برای بازیابی اطلاعات و ریکاوری موبایل

PC-3000 MOBILE بر پایه حاصل  نتایج کار R&D تحقیق و توسعه در  آزمایشگاه ACE Lab  در طی سالیان میباشد و در حال حاضر ثابت شده است بزای بازیابی اطلاعات از درایو های جامد solid-state drives بسیار کارآمد است. شامل تکنولوژی های حالات خواندن مکرر ReadRetry reading modes، روش های تکرار نرم افزاری و سخت افزاری، رویه های انتخاب ولتاژ، و حالات کارخانه ای برای دسترسی به اطلاعات است. علاوه بر این، PC-3000 MOBILE پورت های توسعه برای عملکردن با دستگاه های خاص وهمچنین  ماژول های ارتباطی افزودنی که ولتاژ را برای همه پورت ها از طریق یک منبع تغذیه قابل کنترل داخلی تامین می کند را دارا می باشد.

هنگامی ساخت و توسعه PC-3000 MOBILE  آزمایشگاه ACE Lab  توجه جدی به قسمت نرم افزاری این سیستم جدید داشته و دارد.پس از ذخیره محتوای دامپ انجام امور زیر امکان پذیر است:

 • تجزیه و تحلیل عمیق سیستم فایل ها این سیستم لیست وسیعی از انواع سیستم فایل ها را پشتیبانی می کند (FAT12/16/32, NTFS, Ext2/3/4, HFS+, exFAT وغیره) و نتایج خوبی را حتی در صورت آسیب دیدگی های منطقی تظمین می کند. علاوه بر این، PC-3000 MOBILE روش های خودش در جهت دسترسی به اطلاعات در مراحل مختلف از کار ( به عنوان مثال حجم های ADB) با قابلیت ذخیره نتایج در فرمت های فارنزیکی (AFF, E01, S01, RAW ) را بصورت برجسته نشان می دهد.
 • تجزیه و تحلیل در حالت استاندارد. داده های کاربر را می توان جهت ارائه در فرمتی که برای کاربران گوشی های هوشمند آشنا می باشد، استخراج و با روش های مشاهده  خاص نمایش داد. دستگاه PC-3000 MOBILE دارای ماژول های بسیاری برای انواع مختلف محتویات است ( contacts, text messages, WhatsApp, Web, Wi-Fi, و غیره ) و همچنین مجموعه ای از ویژگی های تحلیلی و ابزار فارنزیک.
 • نتیجه خروجی و ورودی. PC-3000 MOBILE قادر به ارسال خروجی به فرمت های مختلف مانند  گزارشی، نقل و انتقالی و خروجی مستقیم به یک فایل  است.

PC-3000 MOBILE بر روی اپریشن سیستم های ویندوز XP تا ۱۰ قابل اجرا بوده  و قادر به بارگذاری هر دو نوع دامپ های خارجی و خروجی های خودش می باشد.برای کسب اطلاع از فروش دستگاه  PC-3000 MOBILE کلیک کنید.

۳/۵ - (۱ امتیاز)

2 دیدگاه برای “PC-3000 Mobile | کاملترین دستگاه برای بازیابی اطلاعات و ریکاوری موبایل

دیدگاهتان را بنویسید