ریکاوری اطلاعات هارد SSD – خانه سخت افزار دارده پیشرفته ترین ابزارآلات ریکاوری بازیابی اطلاعات هارد SSD در ایران و خاورمیانه. به کمک آخرین تکنولوژی های روز دنیا و ابزارآلات پیشرفته قادر هستیم اطلاعات ازدست رفته شما را بازیابی و به شما تحویل دهیم. تعمیر هارد SSD و ریکاوری اطلاعات هارد SSD بسیار پیچیده می باشد. متخصصین دوره دیده و کارآزموده خانه سخت افزار همیشه در خدمت شما هستند.

تعمیر هارد SSD

تعمیر SSD نیاز به ابزارآلات پیشرفته و گران قیمت دارد که خانه سخت افزار همیشه در صف اول تامین ابزارآلات بازیابی اطلاعات هارد در ایران است. خانه سخت افزار قابلیت بازیابی اطلاعات هارد SSD سوخته و خراب را داشته و همیشه مطمین ترین مکان برای بازگرداندن اطلاعات شما می باشد.

 • ریکاوری اطلاعات هارد SSD که در سیستم شناسایی نمیشود.
 • ریکاوری اطلاعات هارد SSD که ظرفیت آن کم شده است و یا صفر است
 • ریکاوری اطلاعات هارد SSD که شناسایی میشود اما کار نمیکند و قابل استفاده نیست.
 • ریکاوری اطلاعات هارد SSD که به هیچ سکتوری دسترسی نداریم ، به اطلاعات دسترسی نداریم.
 • ریکاوری اطلاعات هارد SSD که شناسایی میشود ولی با اسامی غیر عادی مانند برند و یا سریال اشتباه
 • ریکاوری اطلاعات هارد SSD که شناسایی میشود اما به اطلاعات دسترسی نداریم.
 • ریکاوری اطلاعات هارد SSD که ظاهرا” همه چیز درست است اما به قسمتی از ظرفیت هارد دسترسی نداریم.

بازیابی اطلاعات انواع هارد دیسک های SSD با انواع اینترفیس NGFF – M.2 – mSATA- Asus SSD – Mac SSD و … متخصصین خانه سخت افزار بوسیله پیشرفته ترین ابزارهای روز دنیا مانند PC-3000 SSD و کلیه رابط های سخت افزاری هارد های   SSD -solid state drive جدید در خدمت هموطنان گرامی برای بازیابی اطلاعات هاردهای SSD میباشد. بازیابی اطلاعات هارد  SSD نیازمند داشتن ابزار پیشرفته و همچنین دانش بازیابی اطلاعات است.

خانه سخت افزار توانایی بازیابی اطلاعات از انواع هاردهای SSD  مانند:

_ریکاوری اطلاعات هارد SSD از هارد لپ تاپ های   ASUS Zenbook

_ریکاوری اطلاعات هارد SSD هارد مک بوک SSD و مک بوک ایر و پرو

_ریکاوری اطلاعات هارد SSD هارد SSD M.2 – NGFF

_ریکاوری  اطلاعات هارد SSD هارد mSATA

_ریکاوری  اطلاعات هارد SSD هارد SSD SATA

_و کلیه دیگر هارد دیسک های SSD مانند PCi Express فرم و انواع فلش مموری های SSD میباشد.

تعمیر SSD | بازیابی هارد SSD

هارد  دیسک های جامد SSD  جدیدترین تکنولوژی  ذخیره سازی اطلاعات برای لپ تاپ ، نوت بوک  ، تبلت ، و حتی ذخیره سازی اطلاعات در سایزهای بزرگ مانند سرور ها می باشند. هارد های SSD مبتنی بر فن آوری ذخیره سازی فلش Flash هستند. خدمات بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار قادر است از انواع برندهای هارد دیسک های SSD  اطلاعات را ریکاوری و بازیابی کند.

تعمیر هارد SSD انواع مختلف :

 • تعمیر هارد SSD در عدم شناسایی هارد در مادربرد و یا سیستم عامل.
 • تعمیر هارد SSD در عدم نمایش درست ظرفیت که عموما ظرفیتی بسیار کمتر از واقع است.
 • تعمیر هارد SSD رفع ایرادات سیستم عامل و فریم ور اصلی که مشکلات بسیاری ایجاد می کند.
 • اصلاح فریم ور و ریست کردن هارد بصورت کارخانه ای.
 • حذف پسورد حافظه SSD که کاربر بر روی آن ست کرده است.
 • اشکالات کنترولر.
 • تعمیر برد هارد SSD و رفع سوختگی المان های آن.

Solid State Drive Brands انواع برند هارد های جامد

Intel®

 

SanDisk®

Western Digital Solid State Storage

OCZ® Technology

Patriot Memory®

 

Samsung®

Micron®

Kingston Technology®

STEC®

 

PNY Technologies®

Crucial®

Transcend®

Other*

 

بر خلاف هارد دیسک های مغناطیسی که اطلاعات بر روی پلتر های مغناطیسی گردان ذخیره می شوند ،هارد SSD قطعات متحرک ندارد و درایو های جامد SSD داده ها را در تراشه های حافظه فلش ذخیره می کنند. به همین دلیل دیگر آسیب هایی نظیر خرابی هد ، موتور اسپیندل  یا پلتر بر اثر افتادن هارد دیسک و یا ضربه و دیگر دلایل مکانیکی نمی تواند موجب از دست دادن اطلاعات در هارد های جامد SSD بشود.

هرچند که ایرادات مکانیکی نمی تواند مانند هارد های معمولی باعث خرابی هارد های جامد SSD شود اما این دلیلی نیست که در هارد های SSD اطلاعات ازبین نمی روند. تحقیقات نشان داده است آگاهی کم از پیچیدگی های تکنولوژی SSD  می تواند بالاترین دلیل به خطر افتادن اطلاعات و ازبین رفتن آنها در اینگونه هارد دیسک ها باشد. البته از دست دادن اطلاعات در هارد های SSD نیز رخ می دهد ، به این دلیل که تراشه های فلش Flash chips بسیار حساس و در معرض آسیب دیدن هستند  .

در ادامه برخی از ایرادات همگانی و مشترک را در هارد های SSD برشمرده ام:

ایرادات هارد SSD

 • خرابی قطعات الکترونیکی  هارد SSD
 • خرابی چیپ کنترلر هارد SSD
 • خرابی چیپ فلش
 • خرابی داده ها به دلیل جریانات غیر عادی الکتریسیته
 • آسیب به برد الکترونیکی
 • خرابی کانکتور های رابط

علاوه بر موارد بالا هارد های SSD بسیار  حساس و مستعد هستند تا در صورت کوچکترین اشتباه اطلاعات را منهدم کنند . ایراداتی نظیر خطای انسانی ، ویروس های کامپیوتری ، بلایای طبیعی و خرابی در نرم افزارها و یا برنامه های کاربردی.

ریکاوری هارد SSD
ریکاوری هارد SSD

خانه سخت افزار نه تنها می تواند اطلاعات شما را در اینگونه موارد بازیابی و ریکاوری اطلاعات کند بلکه در زمانیکه کنترلر سوخته و یا حتی تراشه های فلش نیز آسیب دیده اند ما قادر هستیم تا به شما در امر ریکاوری اطلاعات هارد SSD کمک های شایانی را به عمل آوریم. بازیابی اطلاعات هارد SSD پیچیدگی های خاص خود را دارد ، در این گونه هارد ها اطلاعات بصورت رمز نگاری شده ذخیره می گردند  و ما قادر هستنیم با رمزگشایی از اطلاعات کلیه داده ها را به شما بازگردانیم.

خیلی از دوستان را دیده ام که فکر می کنند اگر بوسیله یک پروگرمر تراشه های فلش را بخوانند قادر خواهند بود اطلاعات را رویت کنند. اکیدا توصیه می کنم تحت هیچ شرایطی چیپ های فلش را از روی سطح برد هارد SSD جدا ننمایید. اینگونه عملیات نیاز به ابزارهای خاص و پیشرفته ای مانند PC-3000 Flash SSD Version و همچنین PC-3000 SSD دارد که خانه سخت افزار تنها دارنده این ابزارآلات است.

اکثر هارد های SSD از تکنولوژی پیچیده کنترلرهای خاص برای ایجاد و توسعه امنیت بالاتر و سرعت بیشتر در امر ذخیره سازی استفاده می کنند. معماری داخلی یک هارد SSD با کارآیی و عملکرد بالا بسیار پیچیده تر از اکثر سیستم های رید است. الگوریتم هایی که آدرس های منطقی را به مکان های فیزیکی خاص در رسانه آدرس دهی می کنند در کارخانجات مختلف تولید کننده هارد SSD متفاوت است و هر کارخانه از الگوریتم خاص خود بهره می برد و جزئیات آن به دقت به عنوان اسرار تجاری محافظت می شوند.

توصیه می کنم مطلب هارد SSD و دستور TRIM را حتما” بخوانید زیرا در بازیابی اطلاعات و ترمیم هارد بسیار تاثیر دارد.

۳.۳/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.