تبدیل برد  هارد USB وسترن دیجیتال به ساتا

نحوه لحیم کردن آداپتور SATA به درایو وسترن دیجیتال USB

تعمیر هارد دیسک اکسترنال وسترن دیجیتال در زمان هایی نیاز دارد به این که ما هارد را بصورا ساتا به کامپیوتر و یا PC-3000 متصل کنیم.

همان گونه که می دانید درایوهای وسترن دیجیتال دارای واسط SATA یا USB هستند (2.0 یا 3.0). برای کار با درایوهای USB بهتر است تا آنها را از طریق رابط SATA به PC-3000 متصل کنیم، چرا که اتصال USB دارای محدودیت هایی است که و بسیاری از تدارکات  از طریق واسط USB قابل انجام نیستند. البته می توانید از بورد سازگار SATA برای درایوهای یو اس بی وسترن دیجیتال مبتنی بر USB v. 2.0 استفاده کنید. اما در مورد درایوهای USB مبتنی بر USB v. 3.0 چه …

یا شاید شما تمایل به خرید یک بورد SATA سازگار برای درایو وسترن دیجیتال یو اس بی خود ندارید (مبتنی بر USB v. 2.0).

در این مقاله قصد داریم تا نحوه یافتن پین ها برای لحیم کردن آداپتور SATA به درایوهای وسترن دیجیتال را به شما بگوییم (به نسخه USB PCB بستگی ندارد).

در اینجا رابط SATA اصلی ای که می توانیم برای لحیم کردن به USB PCB استفاده کنیم قرار دارد:

دوست گرامی متاسفانه شما مجاز به دیدن این صفحه نمی باشید. 

ثبت نام در وب سایت خانه سخت افزار

ثبت نام در وب سایت خانه سخت افزار

صفحات این وب سایت به سه دسته کلی تقسیم بندی شده اند.

  1. صفحات عمومی که برای تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم قابل دسترسی هستند.
  2. صفحات خصوصی که جهت کارآموزان محترم طراحی شده است و یا کاربرانی که مبلغ عضویت خود را پرداخت کرده اند.
  3. صفحات ویژه که دارای اطلاعات خاص و یا دستورالعمل هایی میباشند که صرفا” جهت افراد خاص و یا کارآموزان خاص طراحی گردیده است.
  4. تمامی کاربرانی که عضو سایت هستند مرتبا” خبرنامه خانه سخت افزار را دریافت خواهند نمود و از آخرین تغیرات و ابزارآلات موجود در جهان با خبر خواهند شد.

در این وب سایت سعی کرده ایم تمامی نیاز های کاربران را برطرف نماییم. لذا تمامی منابع از جمله منوال های فارسی شده PC-3000 ، بانک فیرم ویر ، فیلم ها و توضیحات ترجمه شده تعمیرات هارد دیسک و…  با دسترسی های مختلف در وب سات جاسازی شده است. لطفا” جهت عضویت از لینک زیر استفاده بفرمایید. و در صورت بروز هر مشکلی بدون فوت وقت با خانه سخت افزار تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت تماس با ما ایمیل بفرستید.

هنوز عضو نشده اید. در اینجا کلیک کنید