سوابق شرکت چیست؟

شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار سابقه بیش از دو دهه فعالیت در کسب ¬و کار فناوری اطلاعات دارد، و با تجربه-ترین مهندسین بازیابی اطلاعات را به خدمت گرفته است. اگر می¬خواهید اطلاعات خود را بازگردانی کنید، بازیابی اطلاعات خود را به افراد ناشناس در وب سایتهای ناشناس نسپارید. بازیابی اطلاعات خود را به شرکتهایی با نام معتبر که سالها در این زمینه فعالیت داشته¬اند و همچنین نمایندگی های معتبر از سازندگان ابزارآلات قدرتمند و با اعتبار جهانی بازیابی اطلاعات دارند بسپارید

نرخ موفقیت شما چقدر است؟

با ادعاهای اغراق آمیز  نرخ موفقیت ۱۰۰٪ فریب نخورید.  بازیابی اطلاعات می­تواند یک فرآیند پیچیده با محدودیتهای فیزیکی ذاتی و منطقی باشد، که در واقع تعیین­ می­کند چه کاری قابل انجام است. حتی اگر آنها در این مورد شما را متقاعد کنند، به این معنا نیست که مهندسان می­دانند، چگونه بازیابی های پیچیده را انجام دهند.  شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار  دارای سابقه به اثبات رسیده موفقیت ۹۵٪  که اغلب دیگر شرکتهای  بازیابی اطلاعات از عهده آن بر نمی­آیند. بسیاری از مشتریان ما کسانی هستند که افراد ناوارد قطعه ذخیره ساز اطلاعات آنها را دستکاری نموده بودند. خوشبختانه و با توکل به خدای رحمان توانسته ایم اطلاعات این مشتریان را نیز استخراج نماییم.

هزینه بازیابی اطلاعات چقدر است؟

هر مورد بازیابی اطلاعات متفاوت است، و هزینه بر اساس پیچیدگی مشکل متفاوت است. یک شرکت بازیابی انتخاب کنید که قبل از آغاز بازیابی اطلاعات ارزشمند شما زمانی برای بررسی درایو و انجام یک فرآیند تشخیصی کامل تخصیص دهند. شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار یک ارزیابی تشخیصی رایگان انجام می­دهند، و سیاست «دریافت هزینه پس از بازیابی اطلاعات» را ارائه می­دهد.

می­توانید مرا به مشتریان گذشته خود ارجاع دهید؟

یک شرکت معتبر و قابل اعتماد باید مراجعینی از طیف گسترده­ای از مشتریان به شما ارائه دهد. در وب سایت شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار شما می­توانید گواهینامه­هایی که توسط شرکتهای بسیار معروف و سازمانهای برتر دولتی که کار بازیابی اطلاعات آنها را انجام داده­ایم، مشاهده کنید. ما همچنین یک لیست قابل توجه از شرکای وفادار شرکت داریم. همچنین می توانید تعداد بیشماری از نظرات مشتریان در گوگل مپ مراجعه نمایید.

آیا شما کار بازیابی اطلاعات را برون سپاری می­کنید؟

شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار بازیابی های خود را برون سپاری نمی­­کند. همه فعالیتها در خود شرکت توسط کارشناسان بازیابی اطلاعات ما انجام می شود. بسیاری از شرکتها ادعا می­کنند، قادر به انجام تمام انواع ریکاوری اطلاعات هستند. همیشه سؤال کنید، آیا مکان آنها دارای clean room است، و ابزار های انجام بازیایی اطلاعات در خود شرکت وجود دارد. ابزارآلات آن ها را با درخواست مشاهده نمایید. شما نمی خواهید اطلاعات با ارزشتان از یک شرکت به شرکت دیگر منتقل شود، و دستگاه­های ذخیره­سازی خود را در معرض خطر آسیب بیشتر قرار دهید.

چه کسی روی بازیابی اطلاعات من کار خواهد کرد؟

شما داده­های خود را به افرادی می­سپارید، که پیش از این هرگز آنها را ملاقات نکرده­اید، تنها ممکن است، از طریق تلفن با آنها صحبت کرده باشید. برای کسب اطلاعات در مورد مدارک تحصیلی و سوابق کاری مهندسانی که کار بازیابی اطلاعات شما را انجام می­دهند، نترسید. هر یک از مهندسان ارشد شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار دارای مدرک تحصیلی در رشته علوم کامپیوتر و یا مهندسی برق هستند و در برترین مراکز بازیابی اطلاعات در روسیه ، امریکا و اروپا دوره دیده اند.

چگونه اطلاعات من به من بازگردانده می­شود؟

شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار اطلاعات شما را بر روی یک هارد درایو خارجی، درایوflash ، در مواردی نادر بر روی DVD رایگان و اصولا” روی رسانه خود شما که به عنوان بانک در اختیار ما قرار خواهید داد منتقل خواهیم کرد. این روش ارسال یک هارد درایو بانک از دو جهت بسیار بهتر است. اول اینکه اطلاعات استخراج شده شما در هیچ مکانی دیگر کپی نمیشود مگر در هارد بانک خود شما. دوم سرعت گرفتن کار به این دلیل که استخراج اطلاعات بر روی هارد های شرکت خانه سخت افزار و سپس کپی دوباره آن ها بر روی هارد ارسالی شما زمان زیادی را تلف خواهد کرد.

در صورتی که اطلاعات من بازگردانی نشوند، چه اتفاقی می­افتد؟

شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار به رعایت انطباق کامل با استانداردهای صنعتی متعهد شده است، و سیاست «دریافت هزینه پس از بازیابی اطلاعات» ارئه می­دهد. البته برای بعضی موارد مانند بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته DVR و بازیابی اطلاعات سرور Raid با هماهنگی هزینه گزارش دهی کامل دریافت می گردد که ۱۰۰ البته به مشتریان گرامی از قبل اعلام و درصورت رضایت کار انجام میپذیرد . در شرکت ما، پس از قیمت­گذاری استاندارد، در صورتی که قادر به بازیابی اطلاعات شما نباشیم، هزینه­ای بابت اطلاعاتی که مورد نیاز شما نیست پرداخت نخواهید کرد. برخی از شرکتها در صورت عدم موفقیت در بازیابی اطلاعات شما هزینه دریافت خواهند کرد. واقعیت این است که در صورتی که اطلاعات شما بازیابی نشوند، نباید هزینه­ ای برای آن بپردازید همچنین در هر حالت هارد درایو و یا قطعه ذخیره ساز شما به مانند روزی که آن را به ما تحویل دادید به شما عودت داده خواهد شد.

اشکال دستگاه ذخیره سازی اطلاعات من چیست؟

داده­ها، به دلایل مختلف ممکن است، به نظر برسد از دست رفته­اند، یا غیر قابل دسترس شوند. برای درک بهتر، ده مورد از متداولترین سناریوهای بازیابی اطلاعات به شرح زیر است:

آسیب فیزیکی sector
ناحیه track سیستم خراب­شده
خرابی هد هارد درایو
برد الکتریکی هارد از کارافتاده
موتور هارد spindle motor از کارافتاده
سیستم فایل خراب
آرایه های RAID از کارافتاده
حافظه Flash آسیب دیده
داده­ های رونویسی ­شده
آسیب به رسانه خط و خش افتادن دیسک ها و یا خرابی کنترلر SSD

آیا قبل از اینکه هر کار مهمی انجام شود، با من تماس گرفته می­شود؟

شما باید در طول مراحل فرایند بازیابی اطلاعات تماس بگیرید، تا در مورد تمام هزینه­های بازیابی اطلاعات به شما اطلاع­رسانی ­شود. پس از ارزیابی رایگان کار دستگاه شما، بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار در ارتباط با تعیین هزینه­های وابسته با شما تماس خواهد گرفت. اگر شما تصمیم گرفتید بازیابی اطلاعات شما انجام شود، ما پروژه شما را در اختیار مهندسان خود قرار می­دهیم. همچنین پیگیری پروژه به صورت آنلاین با تصاویر و نمونه های استخراج شده ارائه می­دهیم، تا شما را در جریان پیشرفت فعالیت بازیابی اطلاعات خود قرار دهیم.

در صورتی که متوجه شدم، درایو من از کار افتاده است، چه کاری انجام دهم؟

کامپیوتر خود را برای جلوگیری از آسیب بیشتر به درایو و اطلاعات خود خاموش کنید.  درایو خود را به یک شرکت بازیابی حرفه­ای با محیط clean room   ارسال کنید.  شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار  ، دارای پیشرفته ­ترین امکانات clean room  در تمام مکانهای آزمایشگاهی است.  اگر اطلاعات شما ارزشمند هستند، بخش «بایدها و نبایدهای از دست دادن داده­ها» را مطالعه کنید.

آیا باید درایو خود را ارسال کنم، و یا می­توانم درایو را حضوراً در شرکت تحویل دهم؟

برای راحتی شما، شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار دو امکان برای شما در نظر گرفته است، هم می توانید هارد خود را ارسال کنید و هم می توانید شخصا” مراجعه نمایید. هر زمان که شما برای شروع ارزیابی تشخیصی رایگان رسانه خود آماده هستند، با شماره ۶۶۴۵۵۱۱۰ تماس بگیرید، و اعلام نمایید چه زمانی تشریف میاورید. دستگاه ذخیره­سازی خود را پس از تعیین زمان نزد ما بیاورید تا در بدو حضورتان قطعه شما رایگان تست و بررسی شود. شما می­توانید مطمئن باشید که دستگاه خود را به بهترین متخصصان سپرده­اید. در صورتی که ترجیح می­دهید رسانه خود را ارسال کنید، لطفا به صفحه حمل و نقل مراجعه کنید، و طبق دستورالعمل مربوطه عمل کنید.

چرا باید شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار را انتخاب کنم؟
 • بیش از دو دهه تجربه;
 • تیم تحقیق و توسعه پیشرو صنعتی;
 • ضریب موفقیت بی­نظیر و در سریعترین زمان ممکن;
 • متخصص ریکاوری اطلاعات هارد سوخته و خراب و تامین انواع برد هارد;
 • تیم مهندسی آموزش دیده در برترین مراکز بازیابی اطلاعات در روسیه، اروپا و امریکا;
 • تولید و ساخت کلین روم و ابزارهای جراحی هارد مطابق با استاندارد های روز جهان;
 • مشارکت با تولید کنندگان عمده سخت افزار و کامپیوتر مانند Western Digital، Hitachi، Dell، Acer;
 • نماینده انحصاری معتبرترین تولید کننده ابزارآلات تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات هارد، سرور و NAND فلش;
 • انجام اقدامات احتیاطی برای اطمینان از اینکه پردازش داده­ها در امنیت کامل و به صورت محرمانه  انجام می­شود;
 • با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا مانند تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد SSD همیشه در بالاترین استاندارد ها هستیم;
 • خانه سخت افزار دارای  همکاران بیشمار در تمامی نقاط کشور. همکاران ما جای جای ایران عزیز را تحت پوشش دارند;
 • در برترین مراکز دنیا همیشه در حال آموزش دیدن و انتقال تکنولوژی به ایران هستیم تا بهترین خدمات را به شما ارائه نماییم;
 • تنها مرکز دارنده شش عدد PC-3000 Express در ایران (بازیابی اطلاعات در بدو ورود مشتری بدون معطلی و انتظار بصورت فوری);

1 دیدگاه برای “سئوالات متدوال

 1. شقایق گفته:

  سلام
  من چند روزی میشد که درگیر کارای بازیابی اطلاعات رمم بودم،هرجا رفتم یه جواب منفی،بعد از چند جا بلاخره خانه سخت افزار رو بهم معرفی کردند،میتونم بگم بهترین جا برای ریکاوری هست،ممنون از زحمتات خانم کاروان عزیز که انقدر با حوصله و کامل و همچنین قیمت خوب کارو منورو اوکی کرد،میتونید با خیال راحت کار بازیابی هارد،مموریتون رو به خانم کاروان بسپارید و اسوده خاطر باشید.

  ۰
  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *