تعمیر هارد وسترن دیجیتال ورژن 5

ایجاد کپی ROM از داده های SA موجود روی درایوهای وسترن دیجیتال مارول با ROM داخلی با استفاده از نسخه 5.X

این روش را می توان برای بازسازی کپی اصلی ROM و سپس نوشتن آن در PCB اهداکننده، در هنگامی که PCB اصلی آسیب دیده، از دست رفته یا ROM اصلی از دست رفته است مورد استفاده قرار داد. ابزار «Building ROM image from SA data» در نسخه نرم افزاری PC-3000 6.0 به طور کلی مورد بازبینی قرار گرفته است، در نتیجه این فرآیند از نسخه های 5.X به بعد متفاوت است.
ما مقاله دیگری در رابطه با این فرآیند برای PC-3000 نسخه v6.X داریم که می توان آن را در اینجا یافت نمود.

این روند امکان بازسازی کپی کامل ROM اصلی و تمام ماژول های ROM را فراهم می سازد.

این روند تقریباً در مورد تمام درایوهای ساختار WD Marvell دارای ROM داخلی (مجتمع با پردازنده)، که دارای ماژول های 102، 103، 105، 107 و 109 است قابل بکارگیری است. برخی سفت افزارها دارای ماژول SA 109 هستند که شامل داده های ضروری نمی شود – کپی ROM. در صورت باز کردن ماژول 109 در ویراستار شانزده شانزدهی مشاهده خواهیم کرد که با صفر پر شده است. در چنین مواردی برنامه تسهیلاتی نمی تواند تصویر را ایجاد کند و خطا می دهد.

دوست گرامی متاسفانه شما مجاز به دیدن این صفحه نمی باشید. 

ثبت نام در وب سایت خانه سخت افزار

ثبت نام در وب سایت خانه سخت افزار

صفحات این وب سایت به سه دسته کلی تقسیم بندی شده اند.

  1. صفحات عمومی که برای تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم قابل دسترسی هستند.
  2. صفحات خصوصی که جهت کارآموزان محترم طراحی شده است و یا کاربرانی که مبلغ عضویت خود را پرداخت کرده اند.
  3. صفحات ویژه که دارای اطلاعات خاص و یا دستورالعمل هایی میباشند که صرفا” جهت افراد خاص و یا کارآموزان خاص طراحی گردیده است.
  4. تمامی کاربرانی که عضو سایت هستند مرتبا” خبرنامه خانه سخت افزار را دریافت خواهند نمود و از آخرین تغیرات و ابزارآلات موجود در جهان با خبر خواهند شد.

در این وب سایت سعی کرده ایم تمامی نیاز های کاربران را برطرف نماییم. لذا تمامی منابع از جمله منوال های فارسی شده PC-3000 ، بانک فیرم ویر ، فیلم ها و توضیحات ترجمه شده تعمیرات هارد دیسک و…  با دسترسی های مختلف در وب سات جاسازی شده است. لطفا” جهت عضویت از لینک زیر استفاده بفرمایید. و در صورت بروز هر مشکلی بدون فوت وقت با خانه سخت افزار تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت تماس با ما ایمیل بفرستید.

هنوز عضو نشده اید. در اینجا کلیک کنید