تعمیر هارد وسترن دیجیتال رام

در ورژن 6 نرم افزار پی سی 3000

ساخت ایمیج رام ROM از داده های ناحیه سرویس در هارد دیسک وسترن دیجیتال مارول با رام داخلی در ورژن 6 نرم افزار PC-3000

این روش جهت بازسازی رام ROM هارد وسترن دیجیتال و نوشتن آن بر روی یک برد هارد مشابه دیگر زمانی بکاربرده میشود که برد اصلی هارد دیسک خراب شده ،گم شده و یا رام اوریجینال آن ازبین رفته و گم شده باشد. این روش بر اساس ورژن 6 و به بعد نرم افزار PC-3000 نوشته شده است.  ابزار ” ساخت رام از داده های ناحیه سرویس” (Building ROM image from SA data) در ورژن 6 نرم افزار بطور کامل تغییر و جدید شده است بنابر این پروسه انجام کار متفاوت با ورژنهای قبلی ( ورژن 5 و قبل ) میباشد.

آرتیکل دیگری در باره این پروسه برای نرم افزار PC-3000 ورژن 5 موجود است که میتوانید در اینجا آن را مشاهده کنید.
این رویه شما را قادر به بازسازی کامل رام اوریجینال و ماژول های رام مینماید. این رویه مناسب تقریبا” تمام هارد دیسک های وسترن دیجیتال با معماری مارول است که دارای رام داخلی ( رام در پروسسور برد تعبیه شده است ) و ماژول های 102 ، 103 ، 105 ، 107 و 109 در ناحیه سرویس میباشند.بعضی از فیرم ویر ها دارای ماژول 109 هستند که این ماژول دارای اطلاعات ضروری ( کپی رام  ROM image ) نیست. برای مثال اگر ماژول 109 را در یک ویرایشگر هگز باز کنیم خواهید دید که تماما” از 0 صفر پرشده است. در یک چنین مواردی یوتیلیتی قادر به ساختن تصویر کامل رام نمی باشد و پیغام خطا میدهد. این روش مناسب هارد دیسک های وسترن دیجیتال دارای آی سی  رام خارجی و همچنین هارد هایی با معماری کلاسیک ( قدیمی ) نمی باشد ( هاردهایی غیر از معماری مارول Marvell ).

دوست گرامی متاسفانه شما مجاز به دیدن این صفحه نمی باشید. 

ثبت نام در وب سایت خانه سخت افزار

ثبت نام در وب سایت خانه سخت افزار

صفحات این وب سایت به سه دسته کلی تقسیم بندی شده اند.

  1. صفحات عمومی که برای تمامی کاربران و بازدیدکنندگان محترم قابل دسترسی هستند.
  2. صفحات خصوصی که جهت کارآموزان محترم طراحی شده است و یا کاربرانی که مبلغ عضویت خود را پرداخت کرده اند.
  3. صفحات ویژه که دارای اطلاعات خاص و یا دستورالعمل هایی میباشند که صرفا” جهت افراد خاص و یا کارآموزان خاص طراحی گردیده است.
  4. تمامی کاربرانی که عضو سایت هستند مرتبا” خبرنامه خانه سخت افزار را دریافت خواهند نمود و از آخرین تغیرات و ابزارآلات موجود در جهان با خبر خواهند شد.

در این وب سایت سعی کرده ایم تمامی نیاز های کاربران را برطرف نماییم. لذا تمامی منابع از جمله منوال های فارسی شده PC-3000 ، بانک فیرم ویر ، فیلم ها و توضیحات ترجمه شده تعمیرات هارد دیسک و…  با دسترسی های مختلف در وب سات جاسازی شده است. لطفا” جهت عضویت از لینک زیر استفاده بفرمایید. و در صورت بروز هر مشکلی بدون فوت وقت با خانه سخت افزار تماس حاصل فرمایید و یا در قسمت تماس با ما ایمیل بفرستید.

هنوز عضو نشده اید. در اینجا کلیک کنید