یکی از روش‌‌های مرسوم در بازیابی اطلاعات فلش سوخته، تعویض قطعه ای به نام NAND است.این قطعه نقش محوری در ساختار فلش مموری دارد؛که با تعویض آن با نوع سالم آن می‌توان فلش مموری سوخته را بازیابی نمود.

 برای تعمیر فلش سوخته، ابتدا حافظه را از فلش مموری جدا کرده و درون ابزارآلات خاص گذاشته و به کمک دستگاه ریکاوری آن را شناسایی و شروع به خواندن اطلاعات صفر و یک آن می‌کنیم. سپس اطلاعات را به درستی در کنار هم چیده و از مترجم مخصوص و مشابه قطعه سخت افزاری کنترلر آن درایو استفاده نموده و داده ها را ترجمه می کنیم و در آخر اطلاعات آن را استخراج می نماییم.

حافظه های فلش دارای انواع و مدل های مختلفی هستند مانند قلم ، درایو های USB ، مموری های SD و ماکرو SD و … که کاربرد های فراوانی دارند از جمله حافظه های گوشی های موبایل و دوربین دیجیتال و… . به دلیل کوچک بودن و نداشتن قطعات مکانیکی حمل و نقل آنها آسان است.

ما توصیه میکنیم که اطلاعات مهم خود را در درون اینگونه حافظه‌ها ذخیره نکنید؛ چرا که ریکاوری فلش سوخته، کار آسانی نیست. چون ممکن است هزینه ای  چند برابری نسبت به قیمت خود قطعه داشته باشد. به همین دلیل بهتر است بیشتر مراقب اطلاعات ذخیره شده خود در درون درایو های فلش یو اس بی باشید. چندین ایراد شایع وجود دارد که کاربران عموما با آن ها برخورد می کنند.

چطور می‌توان فهمید فلش سوخته است؟

در ادامه سعی کرده ایم حالت‌های مختلف سوختن فلش مموری را بررسی نماییم تا بفهمیم اگر فلش مموری بسوزد چه اتفاقی می‌افتد.به همین دلیل پیغام های خطایی که هنگام اتصا فلش به سیستم مشاهده می شود را برسی و آن‌ها را توضیح میدهیم:

هنگام اتصال پیام Unable to Safely Remove a USB Device بدهد

فلش در این حالت قادر به قطع ارتباط در حالت امن نمی باشد،حتما توصیه می شود قبل از کشیدن کابل یا خود قطعه از درگاه USB بر روی آیکون کوچک در سمت راست گوشه پایین صفحه نمایش که برای جدا سازی امن قطعه USB تعبیه شده است کلیک کنید. اما گاهی پیغام زیر به شما نمایش داده میشود . بهتر است موارد زیر را چک کنید:

 1. عملیات کپی ، جابجایی اطلاعات و پردازش داده ها در حال انجام نباشد.
 2. هیچ یک از اطلاعات درون درایو USB شما در برنامه ای در حال اجرا باز نباشد.
 3. اگر موردی نیافتید Task Manager را باز کنید و برنامه های در حال اجرا در پشت صحنه را ببندید شاید که یکی از آنها درایو شما را مشغول کرده است.

توجه کنید به هیچ عنوان با اعلام زور قطعه را جدا نکنید زیرا احتمال آسیب رساندن به قطعه زیاد خواهد بود.

بازیابی اطلاعات از فلش سوخته
هنگام اتصال پیام Unable to Safely Remove a USB Device بدهد

نمایش پیام USB device not recognized problem درایو یو اس بی شناسایی نمیشود

گاهی یک درایو USB را به کامپیوتر متصل می کنید اما چیزی نمایش داده نمیشود. ممکن است ایرادات زیر موجب متصل نشدن درایو به سیستم عامل باشد:

 1.  مشکلات بایوس
 2. ناپایداری ولتاژ راه انداز درایو USB
 3. خرابی اطلاعات درون درایو یو اس بی
 4. مشکل در سازگاری قطعه ، سیستم عامل ، کامپیوتر و یا درگاه USB
 5. ایرادات فیرم ویری در درایو یو اس بی
 6. و…
بازیابی اطلاعات از فلش سوخته
نمایش پیام USB device not recognized problem درایو یو اس بی شناسایی نمیشود

USB Device Is Not Accessible غیر قابل دسترس بودن

خیلی ناراحت کننده است که پیغام غیر قابل دسترس بودن اطلاعات را در زمان اتصال قطعه به کامپیوتر ببینیم. بدتر از آن دیدن پیغامی مبنی بر فرمت نمودن درایو است. هیچ اطلاعاتی در درایو قابل دیدن نیست. عموما” مشکل میتواند ویروسی شدن قطعه و یا خرابی فایل سیستم باشد. باید قطعه را کاملا” بررسی نمود.

USB Device Is Not Accessible غیر قابل دسترس بودن
USB Device Is Not Accessible غیر قابل دسترس بودن
 

نگران از دست رفتن اطلاعات خود از کول دیسک و یا مموری فلش سوخته خود نباشید.

بازیابی اطلاعات فلش سوخته

 

PC-3000 Flash SSD edition تنها راه بازیابی اطلاعات ازدست رفته شما می باشد . خانه سخت افزار با در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی های روز دنیا این امکان را برای شما فراهم می نماید تا اطلاعات ازدست رفته خود را بدست بیاورید.

بازیابی اطلاعات فلش سوخته بازیابی مموری سوخته PC-3000 Flash
بازیابی اطلاعات از فلش سوخته بازیابی مموری سوخته PC-3000 Flash

چرا فلش مموری یا رم توسط سیستم شناسایی نمی‌شود؟

ایرادات مختلفی برای رم ، فلش مموری ها و یا کول دیسک پیش می آید که وقتی آنها را در رم ریدر و یا به پورت USB متصل می نمایید دیگر دیتکت نمی شوند عمده این ایرادات را می توان به صورت زیر دسته بندی نمود:

 • سوختن کنترلر مموری فلش
 • خرابی های سخت افزاری دیگر
 • خرابی در فرم ویر
 • شکستگی برد اصل کول دیسک و یا مموری
 • خرابی در پین های اتصال

بعضی از این دسته ایرادات قابل حل بوده و فلش مموری یا کول دیسک شما قابلیت کارکردن دوباره را خواهند یافت و اما بعضی دیگر خیر. در این صورت است که به اصطلاح گفته می شود مموری فلش یا کول دیسک سوخته است . آیا شما می دانید این مشکل نیز قابل حل می باشد و اطلاعات شما قابل بازیابی؟

متاسفانه دیده می شود افراد غیر متخصص دست به عملیاتی میزنند تا بتوانند به اطلاعات دسترسی پیدا کنند که در ۹۹% موارد نه تنها به اطلاعات آن مموری فلش یا کول دیسک نمی رسند بلکه صدمات جبران ناپذیری نیز به سیستم وارد می نمایند. توجه شما به چند نکته جلب می نمایم:

 • به هیچ عنوان از هویه برای لحیم کاری در کول دیسک و یا مموری هایی که دارای NAND فلش هستند استفاده نکنید. زیرا به صادگی کل اطلاعات ذخیره شده در این وسایل را نابود می نمایید.
 • به هیچ عنوان سعی در جایگزینی حافظه مموری خود در یک قطعه مشابه دیگر ننمایید.
 • به هیچ عنوان دست خود را بصورت مستقیم به برد و یا آی سی های فلش NAND نزنید .زیرا الکتریسیته ساکن موجود در بدن خود را بصورت مستقیم به آن قطعه شارژ خواهید نمود.
 • به هیچ عنوان سعی در باز نمودن پوشش قطعه در صورتیکه نمی دانید چگونه باید آن را باز کنید ننمایید. گاها” استفاده از ابزار تیز مانند پیچ گوشتی و تیغ می تواند آثار جبران ناپذیر به قطعه وارد کنند.

چطور فلش سوخته را تعمیر کنیم؟

در ادامه قصد داریم به صورت تصویری مراحل بازیابی اطلاعات فلش مموری ها و کول دیسک سوخته را نشان دهیم. برای مثال یک فلش مموری را بررسی خواهیم کرد.

ریکاوری فلش سوخته

عکس زیر بیانگر قطعات داخلی یک فلش مموری است.همانطور که مشاهده می‌کنید در تمامی کول دیسک ها و یا مموری های دیگر یک حافظه فلش وجود دارد.بازیابی اطلاعات فلش سوخته

البته این حافظه فلش چندین نوع مختلف را در اینگونه مموری ها پوشش می دهد که عکس زیر بیانگر تنوع این نوع از حافظه های فلش می باشد. در مطالب بعدی مفصل راجع به اینگونه فلش ها و همچنین انواع بایوس مادربرد نیز صحبت خواهیم کرد.

بازیابی اطلاعات فلش مموری
بازیابی اطلاعات فلش مموری

خوب بطور معمول ما با حافظه NAND کارمان را شروع می کنیم و پس از باز کردن قطعه بوسیله یک هات گان ( هوای گرم) این حافظه را از دستگاه جدا می کنیم. در ابتدا بدون اینکه به کول دیسک صدمه وارد شود آن را باز می کنیم.

بازیابی اطلاعات فلش مموری
بازیابی اطلاعات فلش مموری

حال کافی است حافظه فلش NANDرا پیدا کرده و کمی خمیر فلکس به پایه های آن بوسیله یک برس نرم نقاشی بمالید تا قلع به راحتی و بدون اکسید شدن ذوب شود تا بتوانید بدون مشکل آن را جدا کنید.

چیپ فلش
بازیابی اطلاعات فلش مموری

 حال با حرارت مناسب بدون آنکه آسیبی به برد و یا حافظه فلش NAND وارد شود آن را گرم کنید و با یک پنس مناسب  قطعه را در زمان ذوب شدن از برد جدا کنید.

آموزش تعمیر فلش مموری
آموزش تعمیر فلش مموری

 پس از جدا کردن قطعه از برد آن را با تینر ۱۰۰۰۰ فوری و یک مسواک یا برس کاملا” شستو شو دهید تا پایه ها کاملا” از خمیر فلکس عاری شنود زیرا ممکن است کثیفی یا خمیر اضافی باعث شود تا ما نتوانیم اتصال خوبی با پایه ها برقرار کنیم.

تعمیر فلش مموری
تعمیر فلش مموری

بوسیله یک پنس مناسب حافظه فاش NAND را در PC-3000 Flash SSD Edition  در سمت مناسب خودش قرار دهید و حالا برنامه را اجرا کنید .

ریکاوری فلش سوخته
ریکاوری فلش سوخته

 پس از خواندن ID مشخصات  تمامی حافظه های فلش NAND ( در بعضی از مموری ها یا کول دیسک ها ۲ تا ۴ عدد حافظه NAND وجود دارد بسته به میزان حافظه ) و سپس بار کردن حاظه تمامی هسته های موجود ، شروع می کنیم به آنالیز کردن اطلاعات و پس از آن  PC-3000 Flash دیتا ها را بازیابی کرده  و فقط کافی است آن ها را به درون یک هارد یا Storage دیگر منتقل نماییم.

تعمیر و ریکاوری فلش
تعمیر و ریکاوری فلش

بازیابی اطلاعات فلش مموری

نرم افزار بازیابی اطلاعات
نرم افزار بازیابی اطلاعات

نرم افزار ریکاوری فلش

چکیده:

برای تعمیر فلش هیچگاه اقدام به بازکردن آن بدون تجهیزات نکنید.این کار باعث بروز مشکلات بیشتری در روند ریکاوری خواهد شد و ممکن است تمام اطلاعات ذخیره شده در ان برای همیشه از بین برود.بازیابی فلش سوخته امکان پذیر است اما تعمیر فلش باید و نبایدهایی دارد که بعد از برسی آن مشخص می شود.اگر اطلاعات ارزشمندی داخل فلش ندارید برای تعمیر آن هزینه نکنید.

بنابرین ریکاوری فلش باید بدست افراد متخصص و کارشناسان بازیابی انجام شود.توصیه ما برای جلوگیری از مشکلات بیشتر اینست که به محض مشاهده اختلال در فلش خود به سرعت آن را خارج کرده و با یک مرکز بازیابی اطلاعات تماس بگیرید.

سئوالات متداول

آیا اطلاعات فلش سوخته قابل بازیابی است؟

بله.حافظه های فلش از آی سی های NAND بهره میبرند.اکز فلش بسوزد این قطعه و یا کنترلر های فلش به مشکل بر می خورند .برای بازیابی اطلاعات فلش،می‌توان با استفاده از جایگزین نمودن قطعه سالم داده‌ها را بازیابی نمود.

علت نشناختن فلش توسط سیستم چیست؟

عوامل زیادی در نشناختن فلش درایو توسط سیتم وجود دارد. اما  مهمترین انها عبارتند از:

 • سوختن کنترلر فلش مموری که باعث می شود فلش توسط سیتم شناسایی نشود.
 • خرابی های سخت افزاری مثل سوختن NAND که فلش در این حالت دیتکت نمی شود.
 • خرابی در فرم ویر که این ایراد نرم افزار ی است.
 • شکستگی برد اصلی فلش یا مموری
 • خرابی در پین های اتصال
فلش من به کامپیوتر متصل بود اما با ضربه کج شد و پایه هایش شکست. آیا اطلاعات آن ریکاوری می‌شود ؟

بله. با استفاده از تجهیزات خاص می توان پایه شکسته شده را تعویض کرده و فلش را به حالت اول برگرداند.اما قبل از آن توصیه میکنیم برای ترمیم پایه فلش  از لحیم کاری بر روی فلش اجتناب کنید. زیرا لحیم کاری باعث ازبین رفتن اطلاعات شما خواهد شد..

فلش هنگام اتصال به کامپیوتر بدون هیچ دلیلی پیغام فرمت می‌دهد علت چست؟

این پیغام دلایلی مختلفی می تواند داشته باشد.از جمله ایرادات نرم افزاری مثل خرابی فریم‌ویر ویا ایرادات سخت افزار از جمله ضربه خوردن و .. باشد.

هزینه بازیابی داده های یک فلش سوخته چقدر است؟

اول از همه بستگی دارد به نوع و مدل آیا فلش دیسک شما از نوع USB درایو است و یا کارت های حافظه؟ از چه نوع آی سی NAND بهره میگیرد و ایرادش چیست؟ آیا المانی الکترونیکی که قابل تعویض باشد و کل برد ترمیم شود خراب است؟ آیا ایراد غیر قابل ترمیم است و باید آی سی NAND فاش جدا شده و با PC-3000 خوانده شود؟برای کسب اطلاعات بیشتر مطالبی که با عنوان هزینه بازیابی اطلاعات نوشته شده را مطالعه کرده و یا برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

فلش مموری من بعد از اتصال به گوشی،هیچ اطلاعاتی رو نمایش نداد،بعد از اتصال به تلویزیون بازهم هیچ فایلی رو نمایش نداد علت چیست؟

احتمال زیاد فلش فرمت و فایل سیستم ان عوض شده حتما آن را به «خانه سخت افزار» ارسال کنید تا برسی‌های لازم انجام شود.برای ریکاوری از ریختن اطلاعات جدید روی ان هم پرهیز کنید.

با اتصال فلش به کامپیوتر توسط سیستم شناسایی می‌شود؛ اما هیچ فایلی قابل مشاهده نیست.علت آن چیست؟

احتمالات زیادی هست ازجمله خرابی فریم ویر تا سوختن کنترلر.برای برسی دقیق تر می توانید فلش خود را به مرکز بازیابی فلش در خانه سخت افزار ارسال کنید.

120 دیدگاه برای “آیا فلش سوخته تعمیر می‌شود؟

  • blank
   امیر گفته:

   سلام
   ذخیره سازهای فلش از آی سی های NAND بهره میبرند . عموما” کنترلر و یا دیگر قطعات به مشکل برخورد میکنند میتوانید آن را به کارگاه ارسال نمایید تا بوسیله PC-3000 Flash آی سی NAND آن را بازیابی اطلاعات کنیم البته اگر آی سی سالم باشد. منتظر شما هستیم.
   خانه سخت افزار

   ۴
   ۰
    • blank
     طاها گفته:

     باسلام مال خود من هم سوخته.من۶تا فلش سوزوندم و گم کردم یکیش عکس تاج داشت که مارک معروفیه که گم کردم یکی هم(San Disk)یبار زوزوندم دوباره همون مارک رو خریدم اونم گم کردم یدونم کشویی سفید آبی یکی از اون کشویی رو گم کردم یکیشم له شد زیر ظبط دیگه کار نکرد و فقط الان تو کارت(SD)نگه داشت اوستا هستم چون هر موقع که فلش میسوزه نمیدون خودش شد یا اگه من کردم چیکار کردم.راستی شما میدونید چیکار کردین که اینطوری شد یا اصلا شما سوزوندین.👈ببخشید برنامه ریکاوری بدون ریجیستر داری یا اصلا ریکاوری بلدی.😀😁بازم اگه کاری داشتین بگین

     ۰
     ۰
 1. blank
  احسان گفته:

  باسلام فلش من به کامپیوتر وصل بود به وسیله یکی اردوستان ضربه خورد کج شد پایه هایش شکست. اطلاعاتش بر میگرده یانه ؟ با سپاس از جوابتون

  ۴
  ۱
  • blank
   امیر گفته:

   سلام
   بله چرا که نه. توصیه میکنم آن را به کارگاه خانه سخت افزار ارسال نمایید و از لحیم کاری بر روی آ« اجتناب کنید. زیرا لحیم کاری باعث ازبین رفتن اطلاعات شما خواهد شد.

   ۱
   ۰
 2. blank
  میثم خیاط عجمی گفته:

  سلام فلش رو روی کامپیوتر میزنم ازم میخاد فرمت کنم . ولی اطلاعاتم ارشیو کارهامه . چیکار کنم که فلش رو باز کنه تا اطلاعاتم رو بردارم بعد فورمت کنم؟

  ۰
  ۱
  • blank
   امیر گفته:

   باید فلش رو به کارگاه ارسال کنید تا کامل چک شود و اطلاعات آن استخراج شود. هر احتمالی موجود است از ایرادات نرم افزاری تا سخت افزاری باید بررسی شود.

   با تشکر از تماس شما

   ۱
   ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام
   در اینترنت سرچ کنید راه های بسیاری وجود دارد که می توانید تست بفرمایید. خانه سخت افزار فلش درایو را تعمیر نمی کند صرفا” بازیابی اطلاعات فعالیت ما بر روی این قطعه میباشد. در صورت نیازمندی به اطلاعات میتوانید قطعه را به کاگاه ارسال کنید.
   با تشکر از تماس شما

   ۲
   ۲
 3. blank
  مهدی گفته:

  سلام، من فلشمو دادم به کافینت تا یه فایلی رو برام پرینت بگیره، اونم اول فلشو ویروس کشی کرد اما بعدش دیگه کار نکرد الانم هرچی فلشو تو سیستم میزنم دیگه جواب نمیده… یعنی الان فلش من سوخته؟

  ۳
  ۰
 4. blank
  باران گفته:

  سلام وقت شما بخیر – زمانیکه فلشمو به کامپیوتر وصل میکنم هیچ چیزی نشون نمیده – تو خونه که زدم به لپتاپم این طوری شد متاسفانه- ولی فایلام خیلی خصوصی و خانوادگیه- با کسی که اطلاعات رو بازیابی میکنه چطوری میشه ب طور مستقیم صحبت کنم؟

  ۲
  ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام دوست من
   با خانه سخت افزار تماس بگیرید و درخواست نمایید که با یکی از تکنسین های بازیابی اطلاعات گپ بزنید و یا تشریف بیاورید شرکت.
   همچنین میتوانید سوالات خود را در ایمیل info@ihhco.com مطرح نمایید.

   با تشکر از تماس شما

   ۲
   ۱
  • blank
   امیر گفته:

   سلام
   خانه سخت افزار در خدمت شما است. تماس بگیرید و درخواست صحبت با تکنسین بازیابی اطلاعات از NAND فلش جناب آقای امیری را بفرمایید. ضمنا” می توانید تشریف بیاورید و در کارگاه شما را ملاقات کنیم.
   با تشکر از تماس شما.

   ۱
   ۰
 5. blank
  قلیزاده گفته:

  سلام
  وقتی فلشم رو میزنم به سیستم شدیدا داغ میشه و اصلا سیستم نمیتونه فلش رو باز کنه.اطلاعات داخل فلش خصوصیه و من میخوام حتما همشونو برگردونم .شمامیتونید این کارو برام انجام بدید؟ هزینش چقدمیشه حدودا ؟بایدچیکارکنم؟

  ۰
  ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام . از اتفاقی که برای شما افتاده بسیار متاسفم. ما بوسیله PC-3000 Flash چیپ NAND داخل قطعه را استخراج کرده و در دستگاه خوانده و ترجمه می کنیم. باید اول دید نوع فلش مموری شما چیست و آیا اصلا” امکان بازیابی آن وجود دارد؟ در هر صورت تا ایراد مشخص نشود نمی توان قیمتی را داد. با این حال تست و بررسی حافظه شما مجانی است و تا زمانی که اطلاعاتی نبرده اید هیچ هزینه ای متقبل نخواهید شد. جهت تست به کارگاه مراجعه فرمایید. با تشکر از تماس شما.

   ۲
   ۰
 6. blank
  گلاره گفته:

  سلام وقت شما بخیر…
  ببخشید مموری دوربینمو سگ گاز زده یکم روی قسمت پین اش خط افتاده به کامپیوتر هم وصل میکنم باز نمیکنه .. میخواستم بدونم ممکنه اطلاعاتی که داخلش هست برگرده؟؟؟؟:(((((

  ۰
  ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام. اگر به آی سی NAND حافظه مموری شما آسیب نرسیده باشد بله اطلاعات قابل بازیابی خواهد بود.
   از تماس شما متشکریم

   ۰
   ۰
  • blank
   پیمان گفته:

   سلام میکرو اس دی من تصاویر را نصفه به رنگ طوسی نشون میده وقتی در حالت small هست کامله ولی وقتی کلیک میکنم روی عکس برای باز کردن متاسفانه طوسی باز میشه یا رنگ در هم ریخته خیلی واسم مهمه مشکلش حل بشه

   ۰
   ۰
 7. blank
  یاسر گفته:

  با سلام
  فلش مموری من از این اچ پی های کامل فلزی است ک برد نداره فقط ی قطعه سیاهرنگ داره آیا اطلاعاتش قابل بازیابی است؟

  ۰
  ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام
   بله اطلاعات شما قابل بازیابی است. باید سیک کشی های بسیار ظریفی انجام شود . اگر اطلاعات برایتان ارزشمند است به کارگاه خانه سخت افزار ارسال بفرمایید.
   با تشکر از تماس شما

   ۱
   ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام
   باید برد آن بررسی شود. برای این گونه NAND Flash ها سیم کشی های ظریف و خاصی انجام میشود. اما باید اول کامل بررسی شوند. ابزارهای خاصی برای اینکار نیز در خانه سخت افزار موجود هست.
   با تشکر از شما

   ۱
   ۰
 8. blank
  محمد گفته:

  سلام وقت بخییر.
  من ی فلش مموری ۸گیگ سیلیکون دارم که زمانی که داشتم روش اطلاعات میریختم ناگهانی تمام صفحات روی دسکتاپم بسته شد و ویندوز دیگه فلش رو نشناخت . روی دوتا سیستم دیگه هم نشناخت . و باز بصورت اتفاقی روی سیستم چهارم شناخته شد . ولی چون از نرم افزار ریکاوری سایت متین پرداز استفاده کردم تمام اطلاعاتم پاک شده.
  حالا مشکل اینجاست حدود ۸۰۰ مگابایت این حافظه توسط یه نرم افزار دیگه سکیور شده بود که یک فایل اکسل داخلش بود. من اون فایل اکسل رو نیاز دارم ایا قابل بازیابی هست؟؟؟؟؟؟ هیچ کدام از نرم افزار های ریکاوری جواب نداد. ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.
  باتشکر فراوان

  ۰
  ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام
   اول از همه بستگی دارد به نوع و مدل آیا فلش دیسک شما از نوع USB درایو است و یا کارت های حافظه؟ از چه نوع آی سی NAND بهره میگیرد و ایرادش چیست؟ آیا المانی الکترونیکی که قابل تعویض باشد و کل برد ترمیم شود خراب است؟ آیا ایراد غیر قابل ترمیم است و باید آی سی NAND فاش جدا شده و با PC-3000 خوانده شود؟ آیا قطعه یکپارچه است Monolith و یا … من همیشه به دیگران میگویم که هیچ دکتری تا مریضش را ویزیت نکرده نسخه نمی نویسد !!! احتیاج است قطعه شما و خرابی آن بررسی شود. اگر بخواهم در این وضعیت با شما صادق باشم بهتر است قیمتی اعلام نکنم زیرا ممکن است با هینه چند ده میلیون تومان هم اطلاعات شما بازگشت پذیر نباشد و یا با چند هزارتومان همه چیز درست شود.
   در خانه سخت افزار مرزی وجود دارد بین مرحله تست و استخراج اطلاعات . تا پایان مرحله تست و اعلام گزارش دقیق خرابی به شما هیچ هزینه ای متحمل نخواهید شد و بلکه ایراد قطعه را نیز درخواهید یافت کاملا” رایگان. توصیه میکنم قطعه خود را به کارگاه ارسال نمایید.
   با تشکر از تماس شما.

   ۰
   ۰
 9. blank
  نیلو گفته:

  سلام من فلش رو ک به کامپیوتروصل میکنم صدای اینکه فلش وارد کامپیوترشده میاد ولی هیچ علائمی از خونده شدن فلش نیس عکسای بسیار شخصی روش هست باید چیکار کنم

  ۰
  ۰
 10. blank
  mammad گفته:

  سلام و درود. من یه رم mmc n70 دارم ک مشکل سخت افزاری داره( چندتا از پین های ic در اثر فشار جداشده. و البته شاید هم سوخته) و تو کامپیوتر کلا شناسایی نمیشه. میخوام بدونم آیا شما میتونید اطلاعاتش رو برگردونید چون خود رم برام ارزشی نداره(اطلاعات بسیار شخصی است ایا تضمینی برای حفظ حریم خصوصی وجود داره؟) . ضمن اینکه شما گقتید تا قبل از مرجله استخراج هیچ هزینه ای نداره ینی ممکنه مثلا بنده اگر نتونم از پس هزینش بر بیام بیخیال ریکاوری شم و بدون هیچ هزینه ای جنسو برام پس بفرستید؟

  ۱
  ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام
   بله دقیقا” مراحل به این صورت است که شما برای تست و بررسی هزینه ای پرداخت نمی نمایید. از دید ما بهتر این است که قطعه در کارگاه بررسی دقیق بشود و به شما یک گزارش کامل از خرابی های پیش آمده داده شود تا راحت تر تصمیم بگیرید.
   در موزد حریم خصوصی ، بنده تا به حال نه شنیده ام نه دیدام ، نه در خانه سخت افزار و نه در هیچ مرکز بازیابی اطلاعات که مجوز رسمی داشته باشد یک بیت اطلاعات خارج شده باشد. خیالتان از بابت ما و دیگر همکاران راحت باشد. در صورت درز اطلاعات شما اولین مشکل برای خود ما پیش میاید خیالتان از بابت شرکت های مجوز دار راحت باشد.

   ۰
   ۰
  • blank
   امیر گفته:

   سلام، در خانه سخت افزار هزینه بازیابی ارتباط مستقیم دارد با نوع خرابی و زمان صرف شده برای استخراج اطلاعات و ابزار مورد استفاده. NAND فلش مموری ها نیز از این قائده مستثنی نیستند. شاید لازم باشد مموری شما شکافته شود و NAND آن در دستگاه PC-3000 Flash خوانده شود. اما پایه بازیابی اطلاعات قطعه شما از پنجاه هزارتومان شروع میشود.
   ممنونم از تماس شما

   ۰
   ۰
 11. blank
  شهاب گفته:

  سلام فلش من از این مینی ها هستش هر کاری میکنم اطلاعات بالا نمی یاد میخواستم ببینم میتونید اطلاعات شو بهم بدین اگه میتونید من باید چیکار کنم

  ۰
  ۰
 12. blank
  حسینی گفته:

  سلام.. وقتتون بخیر.. ببخشید از دو سه روز پیش متوجه شدم که گوشی ام حافظه sd کارتم رونشون نمی ده..روی گوشی دیگه هم امتحان کردم باز هم نشون نمی داد..اطلاعات با ارزشی روی کارت حافظه ام داره که خییییییلی برام مهمه..آیا امکان بازیابی اطلاعاتم هست؟ ممنون میشم اگه پاسخ من رو بدین

  ۰
  ۰
 13. blank
  قالیشویی گفته:

  اگر گوشی حالت سوخته داشته باشه میشه حافظشو از جایی خوند؟
  باتشکر از مطالبتون
  موفق باشید

  ۰
  ۰
 14. blank
  علی گفته:

  سلام رم دوربینمو با خود دوربینمو اشتباها پاک کردم با نرم افزارهای مختلفی تست کردم همه پسوندهای دیگه میاد عکسها کامل برگشت اما فیلمها برنمیگرده اصلا پیدا نمیکنه ایا شما میتونید فیلمها رو برگردونید

  ۰
  ۰
 15. blank
  علیرضا گفته:

  سلام
  من یک رم دوربین دارم که عکس ها و فیلم ها داخلش بود زمانی که اون رو داخل تبلت گذاشتم همه رو پاک کرد بعد از داخل تبلت که داورم وصل کنم به کامپیوتر،کامپیوتر ارور داد که باید رم رو فرمت کنم
  فرمت کردمش الان چجوری میتونم عکسام رو بازیابی کنم نرم افزارهای معمولی پاسخگو نبودند
  ممنون

  ۰
  ۰
 16. blank
  اکبر گفته:

  سلام – من فلشم افتاده توی ماشین لباسشویی و الان هم که به کامپیوتر وصل می کنم شناسایی نمیشه. می خواستم ببینم درست میشه یا نه؟

  ۰
  ۰
 17. blank
  حمید گفته:

  سلام
  من یک فلش مموری ۸ گیگ دارم که وقتی داخل mp3 player قرار دادم یکدفعه یک دود از فلش بیرون اومد و خیلی داغ شده بود و بوی سوختگی میداد. بازش کردم دیدم یکی از قطعات ریزش فکر کنم مقاومت بود ترکیده بود. آیا امکان بازگرداندن اطلاعاتش وجود داره؟ و هزینه این کار چقدر میشه؟ منتظر جواب شما هستم. با تشکر

  ۱
  ۰
 18. blank
  احمد گفته:

  سلام اگه ممکنه در خصوص فلشهای cob هم توضیح بدید که ریکاوری یا تعمیر برای این فلشها ممکن هست یا نه

  ۰
  ۰
 19. blank
  fatemehzand گفته:

  سلام ببخشید من فلشم توش فایل خصوصی دارم میخوام برگرده ؟زدم به فلش خور ماشین داغ کرده سوخته امکانش هست برگرده فایلام؟؟

  ۰
  ۰
 20. blank
  ارش گفته:

  سلام رم اس دی من تو گوشی بالا نمیاد و پیام میده کارت اس دی شما خراب است،فورمت معمولی هم کردم ولی بالا نمیاد،میخاستم بدونم اطلاعات و عکاسمو میتونید برگردونید؟

  ۰
  ۰
 21. blank
  کریم کاوه گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  کاوه هستم از شهرستان پیرانشهر
  ما یه مموری cfداریم که داخل آن فیلم عروسی داریم ولی متاسفانه وقتی به سیستم وصل می کنیم. اصلا توسط سیستم شناسایی نمیشه إیا با استفاده از این دستگاه که میگین میتونین اطلاعات رو استخراج کنین. اگر بتونین. هزینه ش تقریبا چنده ?
  با تشکر

  ۰
  ۰
 22. blank
  مهدی گفته:

  با سلام من یک فلش دارم با جسم سخت ضربه های محکم بهش وارد کردم و به ناند ضربه دارد شده و ترک خورده الان اطلاعاتش واسم خیلی مهمه ایا امیدی هست درست بشه؟

  ۰
  ۰
 23. blank
  سیدمرتضی بخشور گفته:

  سلام usb رو به گوشی وصل کردم اطلاعاتمو عکسامو کپی کردم روش بیش از حد داغ شد دیگه نیومد بالا عکسام خیلی با ارزشه واسم چکارش کنم

  ۰
  ۰
 24. blank
  حسین گفته:

  سلام خسته نباشید من ی مموری کارت دارم که یهو از دسترس خارج شد ، ایا قابل تعمیر یا راهی برای بازیابی داده هاش هست؟

  ۰
  ۰
 25. blank
  سلیم معصومی گفته:

  با سلام اطلاعات فلش من بالا نمیاد .در واقع هیچ تو هیچ سیستمی بالا نمیاد اصلا هیچ دستگاهی اونو نمیخونه .لطفا یه شماره تماس به من بدید با شما تماس بگیرم .خیلی واجبه
  با تشکر

  ۰
  ۰
 26. blank
  الی گفته:

  فلش مموری من ویروسی شد دیگه اطلاعاتش بالا نیامد میگن سوخته تمام اطلاعات شرکتم روش ذخیره بود .امکانش هست بازیابی بشه خیلی مهمن

  ۰
  ۰
 27. blank
  Arad گفته:

  سلام من یه هارد وسترن دیجیتال اکسترنال دارم که امروز ب طور تصادفی از دستم افتاد و موقعی که به لپ تاپ وصلش میکنم علامت درایو میاد ولی مقدار حافظه ی هارد رو نشون نمیده لطفاااا زود جواب منو بدید چون اطلاعات خیییییلی مهم از ۱۸ سال پیش توی این هارد بوده

  ۰
  ۰
 28. blank
  Arad گفته:

  سلام من یه هارد وسترن دیجیتال اکسترنال دارم که امروز ب طور تصادفی از دستم افتاد و موقعی که به لپ تاپ وصلش میکنم علامت درایو میاد ولی مقدار حافظه ی هارد رو نشون نمیده لطفاااا زود جواب منو بدید چون اطلاعات خیییییلی مهم از ۱۸ سال پیش توی این هارد بوده فقط بهم بگید ممکنه چه قطعه ای آسیب دیده باشه

  ۱
  ۰
 29. blank
  Kamran گفته:

  سلام
  با تشکر از سایت خودتون من یه دونه sdکارت ۳۲گیگ روی گوشیم بود که اخیرا گوشیم رو عوض کردم توی گوشی جدید هم براحتی شناسایی شد و مشکلی نداشت تا اینکه بعد از دو هفته دیدم گوشیم کارت sd رو شناسایی نمیکنه روی کامپیوتر و گوشی دیگه هم امتحان کردم شناسایی نشد هیچگونه ضربه ای هم نخورده لطفا راهنمایی بفرمایید
  با سپاس

  ۱
  ۰
 30. blank
  پرستش گفته:

  سلام من فلاشم سالم بود زدم به یکی از کامپیوترازاون روز دیگه اصلا کارنکرد وتوهیچ سیستمی دیگه خونده نشد اطلاعات خیلی مهمی داخلش داشتم باید چیکارکنم برمیگرده اطلاعاتم ؟هزینه اش چقدر میشه ؟اگه بخوام براتون بفرستم باید چیکار کنم؟توراخدا کمکم کنید•

  ۰
  ۰
 31. blank
  وحید گفته:

  سلام
  من یه فلش ۱۲۸ گیگ داشتم و کلی عکس شخصی خانوادگی داخلش داشتم
  بعد این که فلش سوخت بردم گارانتی و عوض کردم
  ولی الان نگران عکسام شدم
  میترسم از اونا سواستفاده کنن

  به نظر شما نمایندگی یا گارانتی اطلاعات رو بازیابی میکنه یا نه؟؟

  ۱
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام اگر نگران بودین نمی بردین بی خیال می شدین حالا که بردین بی خیال بشین
   اما نه اونا بیکارن نه وقتش و دارن نه تجهیزاتش رو که این رم ها که هزینه ریکاوری انها بالای یک ملیون میشه هزینه کنند
   اما بهر حال هیچ شرکتی تو ایران تا حالا هیچ فایل شخصی مشتریها رو بیرون درز نکرده

   ۰
   ۰
 32. blank
  Abasi گفته:

  سلام من فلشم پر شده و دیگه باز نمیشه
  باید چکار کنم ؟
  به نظرتون سوخته ؟
  میشه بازیابیش کرد ؟

  ۰
  ۰
 33. blank
  Shirin گفته:

  سلام خسته نباشید از لب تاب داشتم یه سری عکس و فیلم انتقال میدادم به فلش ولی یک دفعه خط سبزه که داشت پر میشد یک دفعه قرمز شد و کنسل شد الان هر کاری میکنم فلش و رو لب تاب نشون نمیده . میتونید راهنمایی کنید لطفا

  ۱
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام فلش رو جدا کرده وروی یک لب تاب دیگه یا یک کامپیوتر دیگه وصل کنید اگر اومد بالا استفاده کنید اما اگر بالا نیومد چیپ های فلش اسیب دیده و در بیشتر مواقع قابل استفاده نیست اما اگر اطلاعات مهمی داشته باشین در بیشتر مواقع میشه اطلاعات فلش رو نجات داد

   ۱
   ۰
 34. blank
  Shirin گفته:

  سلام خسته نباشید ، داشتم یه سری چیزای مهم از لب تاپ به فلش انتقال میدادم که یک دفعه کنسل شد و اون خط سبزه که داشت پر میشد یک دفعه قرمز شد ، میشه لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  ۰
 35. blank
  زرگل گفته:

  سلام وقتتون بخیر…
  یه سوال خیلی مهم داشتم برا من خیلی مهمه…
  دو شب پیش ب صورت ناگهانی مموری از گوشیم جدا شد و اخطار قرمز بالا گوشیم اومد…
  امروز بردن گوشی فروشی و تعمیر گوشیو ازاین چیزا…
  گفتن ک سوخته… محتوای داخل مموری خیلی برام مهم…
  لطفا راهنماییم کنید…باید چیکار کنم الان؟؟ راهی هست برا باز گرداندن داده و محتوای داخل مموری سوخته شده؟؟

  ۰
  ۰
  • blank
   admin گفته:

   سلام مموری گوشی micro sd است این میکرو ها نسبت به نوسان یا خارج کردن از گوشی خیلی حساسه
   مموری شما اگر با رم ریدر بالا نمی یاد سوخته
   توی ایران نیاز ره دستگاه خاص خودش داره که فقط ما ویک شرکت دیگه داره هزینه ریکاوری این مموری بالای ۵۰۰ تومان هست اگر اطلاعات اونقدر برای شما می ارزه می تونید ارسال کنید شرکت

   ۰
   ۰
 36. blank
  رضا شیخی نژاد گفته:

  سلام مموری کارتم بعد از خاموش شدن گوشیم دیگه بالا نیومد و‌میزنه فاقد کارت حافظه.با گوشی های دیگه هم امتحان کردم ولی دیگه نمیاد.تمام عکس‌و‌فیلم هامو لازم دارم.ایا درست میشه لطفا پاسخ بدید.

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   درست نمیشه اما شاید بشه اطلاعاتش رو نجات داد
   این حافظه ها نسبت به نوسان خیلی حساس هستند

   ۰
   ۰
 37. blank
  احمدرضا گفته:

  سلام . micro sd که به گوشیم اضافه کرده بودم چند سال من بدون مشکل استفاده میکردم ولی امروز یه سری فایلهامو از حافظه گوشی که به رم micro sd انتقال دادم ولی بعدش پیغام ارور داد که not supported و باید فرمت بشه و …
  اصلا شناسایی نمیشه حتی با کامپیوتر درایوش بالا نمیاد . با گوشی هم که میزنم فرمت بشه هیچ اتفاقی نمی افته . همه چیزارو هم تست کردم لپتاپ و رم ریدر ها همه سالم هستن . رمم مثل اینکه سوخته . اطلاعاتم مهمه . چکار کنم؟؟

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام اگر اطلاعات مهم است چرا اقدام به فرمت کردین
   بهر حال میکرو sd شما درست نخواهد شد اما شاید بتونیم اطلاعاتتون رو نجات بدیم
   بهر حال باید ارسال کنید شرکت

   ۰
   ۰
 38. blank
  زهرا گفته:

  سلام
  من فلش عروسیم رو به گوشیم وصل کردم چیزی نیومد بعد به تلویزیون وصل کردم اونجا هم چیزی نیومد باید جیکار کنم خیلی برام مهمه
  میشه بگید چیکار کنم لطفا

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام احتمال زیاد فلش فرمت و فایل سیستم ان عوض شده حتما باید ارسال کنید شرکت برای ریکاوری از ریختن اطلاعات جدید روی ان هم پرهیز کنید

   ۰
   ۰
 39. blank
  رامین گفته:

  سلام من فلشم رو میزنم کامپیوتر هیچ آیکونی یا خطایی نشون نمیده انگار که اصلا به کامپیوتر زده نشده.اشکال از کجاست؟ میشه راهنمایی کنید؟

  ۰
  ۰
 40. blank
  بابک گفته:

  باسلام ببخشیدمن یک فلش دارم تو یکسری عکس خیلی مهم ذخیره شده وقتی به سیستم میزنم پیام فرمت میده امامن اطلاعاتشولازم دارم نمیخام بلافاصله فرمت کنم چطورمیتونم عکسارو بازیابی کنم؟!

  ۰
  ۰
 41. blank
  الی گفته:

  سلام من کارت مموری که به گوشیم وصل بودرو امروز جدا کردم از گوشی و وقتی دوباره وارد گوشی کردم اولش میزد در حال بررسی بعد هم نوشت کارت حافظه آسیب دیده، عکس و فیلمای خیلی مهمی توش هست میشه اطلاعاتشو برگردوند؟؟😭😭😭

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   در بیشتر مواقع کارت مموری سوخته است
   و اصولا در بیشتر مواقع قابل تعمیر و استفاده مجدد نبوده فقط و فقط در بعضی از مواقع اطلاعات قابل نجات دادن است واطلاعات رو میشه ریکاوریرکرد

   ۰
   ۰
 42. blank
  Shakila گفته:

  سلام خسته نباشید
  من فیلم عروسیم داخل فلش بوده متاسفانه سوخته
  امکان بازیابی اطلاعات از فلش سوخته هست؟😔😔😔

  ۰
  ۰
 43. blank
  فاطمه گفته:

  سلام، خسته نباشید 🌹. کارت SD گوشیمو در آوردم بافشار وصل کردم. اطلاعاتش برام مهمه خیلی، میخواستم بدونم؛ میشه اطلاعاتشو برگردوند.
  باتشکر 🌹 🙏

  ۰
  ۰
 44. blank
  Bahar گفته:

  سلام خسته نباشید کارتsd گوشیم باز نمیشه و با لپتاپ فرمت میخواد اما فرمت نمیشه ارور protectمیده . میگن کارت حافظه سوخته ولی عکسای خیلی مهمی دارم . میشه عکسارو بازیابی کرد؟لطفا راهنمایی کنید ممنون🙏

  ۰
  ۰
 45. blank
  فاطمه گفته:

  سلام توروخدا کمکم کنید من فلشم تو ی جعبه بود ک نمی‌دونستم اون جعبه آب داخلشه الان فلشم اصلا بالا نمیاد و اطلاعات داخلش شدیدا نیازمه ایا میشه درستش کنید توروخدا جواب بدید وادرستونو بزارید فلش من از این فلشهایی هست ک ب گوشی ام یک سرش وصل میشه

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام لطفا یه شماره تماس بدید یا برای تعمیر فلش با شماره های درج شده تماس بگیرید.ممنون

   ۰
   ۰
 46. blank
  پریسا گفته:

  سلام‌من فلشو زدم به کامپیوتر چیزی نیاورد بعد دراوردم زدم به تلویزیون نوشت درحال ذخیره سازی بعد اورد ذخیره نشد به نظرتون سوخته؟؟
  میتونم عکساو فیلمارو برگردونم؟؟😪😭😭😭😭😭😭😭

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   باید بررسی بشه بدون بررسی نمیشه چیزی گفت
   فقط برای به وجود نیاوردن مشکل بیشتر شما باید دو چیز رو رعایت کنید
   ۱: اطلاعات جدیدی نریزن
   ۲: ودر نهایت فرمت نکرده واز اتصال مجدد به تلویزیون خودداری کنید

   ۰
   ۰
 47. blank
  محسن گفته:

  سلام فلش من فرمت نمیشه نمیونه چرا چند جا نشون دادم گفتن یه وبروس داخلش هستش حالا شما میتونید دست کنید

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   فلش شما رایت پروتکت شده یعنی قابلیت رایت رو از دست داده ربطی به ویروس نداره برای فرمت کردن نیاز به رایت داره واز دست دادن قابلیت رایت باعث عدم فرمت می شود
   این فلش ارزش تعمیر نداره

   ۱
   ۰
 48. blank
  Majid گفته:

  سلام خسته نباشید.فلشی با گارانتی مادام متین دارم.مشکلش اینه که نمیشه فایل های داخلشو پاک کرد نمبشه اضافه کرد.آیا شامل گارانتی میشه یا خیر و میخوام مشکلشو بدونم
  ممنون میشم راهنماییم کنید منتظر پاسختونم

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   این رو لطفا از گارانتی خود سوال کنید شرایط گارانتی مشخص می کند
   اما بهر حال فلش شما خراب است

   ۰
   ۰
 49. blank
  مرتضی گفته:

  سلام.فلشمو دادم رفیقم زد ب ضبط ماشینش وقتی ازش گرفتم زدم ب ضبط ماشین خودم فلشو بالا نیاورد.چند جا بردم گفتن فلش سوخته.آیا راهی واسه تعمیر هست؟؟چجوری واستون بفرستم فلشو؟؟؟هزینش چقدره؟؟؟؟

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   فلش به علت داشتن چیپ های nand چندان ارزش تعمیر نداشته وبه علت هزینه بالا تعمیر ان چندان مقرون به صرفه نبوده وبهتر است یک فلش نو تهیه کنید

   ۰
   ۰
 50. blank
  امیرعباس گفته:

  من یه ۲سالی میشه که یه رم دارم قبلا تو گوشیم بود و کلی عکس توش دارم
  ۲سال پیش دیدم گوشی رم رو باز خوانی نمیکنه یه رم ویگه تو گوشی انداختم گوشی اون رم رو خوند
  امکان داره رمم سوخته باشه؟؟؟

  ۰
  ۰
   • blank
    hamid گفته:

    سلام ۱۰ساله فلش ۸hpدارم فلزی تواسپیکر چند روزی خوند زدم بگوشی بوسیله تبدیل فلش به گوشی رادیو اسیو نوشت جدا شد توکامپیوتر زدم هیچ نشون نمیده توگوشی فایلهای شخصی نمیاد یواسپی یعنی سوخته باید چکارکنم ممنون ازلطفت

    ۰
    ۰
    • blank
     خانه سخت افزار گفته:

     سلام
     فلش رو به لب تاب یا pc بزنید ودر قسمت disk managment اگر شناسایی نشد صد درصد سوخته وبرای ریکاوری ان به شرکت مراجعه کنید
     اما اگر اطلاعات مهم نیست فلش قابل تعمیر نیست وباید عوض شود

     ۰
     ۰
 51. blank
  امیرمحمدی گفته:

  سلام من یک مموری کارت دارم که اصلا نه روی گوشی و نه روی کامپیوتر بالا نمیاره و ضربه خورده ایا امکان بازیابی اطلاعات داره و اگر داره چند درصد؟

  ۰
  ۰
 52. blank
  محمد گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من فلشم برندOAKهست.مشکل اینجاست که وقتی فلش رو به سیستم میزنم صدای اتصال میاد و یه صفحه ای باز میشه که نوشته درایورهای فلش روی سیستم با موفقیت نصب شد.ولی فلش رو تویMy computerنمایش نمیده
  توی بخشdevice managerهم که میرم قسمتusbهای متصل، اسم فلش هست توی لیست
  فلش من سوخته ایا؟
  ممنون

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام فلش شما اگر در disk managment شناسایی نشود صد در صد سوخته است اگر اطلاعات مهمی ندارین فلش شما ارزش تعمیر ندارد اما اگر اطلاعت شما مهم است باید فلش رو ارسال کنید شرکت چیپ اصلی فلش برداشته وروی دستگاه های سخت افزاری قرار داده و اگر خود چیپ اطلاعات سالم مونده باشه اطلاعات ریکاوری خواهد شد بهر حال باید ارسال کنید بررسی کنیم

   ۰
   ۰
 53. blank
  جواد گفته:

  سلام من یه فلش سونی دارم از اون قدیمیا که بزرگن، هنگام اتصال به کامپیوتر فقط درایو فلش را نشون میده و سیستم هنک میکنه اطلاعات مهمی هم دارم که فیلمای عروسی جواهر خانممه و با توجه به اینکه عروسی زنانه است نمیتونم کاری کنم لطفا راهنماییم بکنید ممنون

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   فلش سوخته است
   فلش سوخته نیاز به دستگاه های سخت افزاری در کنار تخصص و تجربه نیاز است که کار شما نیست.اصولا اهداف شرکت های بازیابی در کل دو چیز است
   اول امنیت اطلاعات کاربر
   دوم ریکاوری اطلاعات
   هر هارد و فلش و هر حافظه ای که برای شرکت ارسال کنید مطمینا دارای اطلاعات شخصی اطلاعات سازمانی و غیره می باشد و وظیفه شرکت های بازیابی اطلاعات حفظ امنیت اطلاعات شماست

   ۰
   ۰
 54. blank
  متین گفته:

  سلام
  من حواسم نبود دستم روی فرمت فلش خورد و الان همه چیز هام حذف شده میتونم با رفتین به یک کارگاه ان را بازیابی کنم

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   شما می توانید این امر رو به متخصصین بازیابی اطلاعات مانند خانه سخت افزار مراجعه تا اطلاعات شما رو ریکاوری کنند.
   من منظور شما را از یک کارگاه متوجه نشدم امر ریکاوری اطلاعات نیاز به تخصص ویژه ای دارد که مراکز خدمات یا کافی نت ها توانایی انجام این کار رو ندارند.

   ۰
   ۰
 55. blank
  حسین گنجی گفته:

  سلام من پنجتا فلش دارم از برندهای مختلف همشون هم خراب شدن یعنی تو کامپیوتر بالا نمیان نمیدونم سوخته یا چیز دیگه ایه اطلاعات خاصی هم داخلش ندارم خواستم ببینم امکان تعمییر دارن و آیا مقرون به صرفه هست جهت تعمیر یا نه ؟

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام.
   در مورد فلش سوخته شاید بعضی از اونها قابل تعمیر باشند، اما از نظر هزینه و زمان برای ما ارزش ندارند و ما تعمیر انها را انجام نمی دهیم
   چون همیشه هزینه تعمیر باید با قیمت نو ان همخوانی داشته باشد

   ۰
   ۰
 56. blank
  محمد گفته:

  با سلام
  ببخشید من یک کارت حافظه سوخته دارم . خواستم اینه اگر امکان دارد راهنمایی کنید تا در خانه بتونم اطلاعاتش رو بدست بیارم
  واقعا اگر بشه خیلی خوبه چون اطلاعاتش رو خیلی نیاز دارم

  سپاس از سایت بسیار خوبتون

  ۲
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
    کارت حافظه سوخته در ایران فکر می کنم فقط دو یا سه مرکز توانایی انجام اون کار رو دارند چون نیاز به ابزار سخت افزاری تخصصی نیاز هست بعد شما می خواین این کار رو توی خونه با یک کامپیوتر معمولی انجام بدین.اگر با نرم افزار ریکاوری نتونستین بازیابی کنید با مشاوران ما تماس بگیرید.

   ۰
   ۰
 57. blank
  مهدیس گفته:

  سلام من شماره شما رو از سایت خانه سخت افزار برداشتم
  من یک فلش دارم که توسط کابل و تبلت عکس هایی داخل ان ریختم
  بعضی از این عکسها درون لپتاپ باز میشد و بعضی دیگه نصفه و بعضی دیگر باز نمیشد
  چند وقت بعد فلش رو به لپتاپم وصل کرد و ارور داد.یعنی صدای وصل شدن فلش میاد اما ارور میده و نوار سبز رنگ رو برای باز کردن کامل پرنمیکنه و ارور میده.
  اطلاعات داخلش برام مهمه میخوام بدونم میتونم به اطلاعاتم دسترسی داشته باشم

  باتشکر

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   در یک pc یا لپ تاب دیگه هم چک کنید برای مطمعن شدن در قسمت disk managment چک کنید اگر فلش رو نشناخت کاری از شما ساخته نیست ودر صورت مهم بودن اطلاعات جهت ریکاوری باید شرکت ارسال کنید البته این حافظه ها غیر قابل تعمیر بوده وارزش تعمیر ندارند.

   ۰
   ۰
   • blank
    مهدیس گفته:

    سلام من شماره شما رو از سایت خانه سخت افزار برداشتم
    من یک فلش دارم که توسط کابل و تبلت عکس هایی داخل ان ریختم
    بعضی از این عکسها درون لپتاپ باز میشد و بعضی دیگه نصفه و بعضی دیگر باز نمیشد
    چند وقت بعد فلش رو به لپتاپم وصل کرد و ارور داد.یعنی صدای وصل شدن فلش میاد اما ارور میده و نوار سبز رنگ رو برای باز کردن کامل پرنمیکنه و ارور میده.
    اطلاعات داخلش برام مهمه میخوام بدونم میتونم به اطلاعاتم دسترسی داشته باشم.من خود فلش برام مهم نیست فقط میخوام اطلاعات رو درون فلش دیگه ای داشته باشم.

    باتشکر

    ۰
    ۰
    • blank
     خانه سخت افزار گفته:

     سلام
     زمانی که اطلاعات رو از روی فلش خونده و جایی دیگه ریختین سپس اطلاعات به صورت کامل نمایش داده نشده است به خاطر خرابی فلش و عدم درست بودن فلش بوده است
     باید فلش رو ارسال کنید ما بررسی کنیم اگر دارای چیپ استانداردی باشد امکان ریکاوری اون وجود دارد اما قطع به یقین نمیشه گفت ریکاوری خواهد شد یا نه.

     ۰
     ۰
 58. blank
  ۰ گفته:

  سلام مموری کارتم تو گوشی بود بعد دیگه هیچی نشون نداد انگار که اصلا کارت وجود نداره به کامپیوترم میزنم اصلا بالا نمیاره به نظرتون اطلاعاتش برمیگرده

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   سلام
   اگر در disk managment شناسایی نشود سوختن ان حتمی است و برای ریکاوری اون نیاز به ابزار سخت افزاری بوده ومموری شما شکافته و برای ریکاوری ان اقدام می کنیم

   ۰
   ۰
 59. blank
  حسین گفته:

  سلام خسته نباشید ‌ . من یه فلش ۲۳ گیگ ۳.۰ دارم
  هیچ اطلاعاتی هم توش نیست
  میزنم به کامپیوتر صدای بالا اومدنش میاد ولی خودش نمیاد .
  این تعمیر میشه ؟

  ۰
  ۰
  • blank
   خانه سخت افزار گفته:

   خیر ارزش تعمیر ندارد فقط اگر دارای اطلاعات بود با شرایط خاص میشد اطلاعات رو نجات داد

   ۰
   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *